Z-WAR (جنگ Z)

رایگان بازی های آنلاین

Z-WAR (جنگ Z)

خسته از کار خسته کننده و یا فقط می خواهید برای فرار از مشق شب؟ در سایت ما شما قادر خواهید بود به استراحت و آموزش تفکر منطقی خود، بازی کردن بازی های فلش رایگان!

در اینجا شما را رایگان بازی برای هر سلیقه و هر سنی را پیدا کنید. فقط در اینجا شما را با شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود را، شخصیت از فیلم ها و مشاهیر دیدار خواهد کرد. با آنها شما را به رایگان بازی بازی های فلش رایگان خواهد بود، ایجاد لباس های جدید و مدل مو برای شاهزاده خانم جذاب و ستاره های هالیوود انجام چرخ شیب دار تنظیم، نقاشی، تصویر را به میل خود.

علاوه بر این، شما می توانید انجام ورزش از حافظه خود و تفکر منطقی، چرا که در اینجا شما می توانید برخی از بازی های فلش جالب برای دانلود رایگان پیدا کنید، شما می توانید اشیاء پنهان و شماره جستجو، حروف الفبا. فقط به وب سایت ما شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک بازی رایگان فلش که در آن شما خواهد شد پازل و برای یک راه حل برای انواع پازل نگاه کنید.

دوستداران ماجراجویی به بازی و دنیای کارتون با اسفنج باب، سنجاب دیوانه، سوپرمن و بتمن، و همچنین بسیاری از شخصیت های دیگر سفر خواهد کرد، بازی رایگان بازی ها به صورت رایگان.

شما می خواهید برای نشان دادن یک کلاس کارشناسی ارشد در رانندگی کامیون و یا احساس نوکر سرد فقط در سایت ما به شما بازی های فلش رایگان برای رایگان پیدا کنید و در آنها بازی خواهد کرد حتی می توانید دوستان خود را با هم دعوت برای بهبود مهارت های خود را در کنترل ماشین و قایق بادبانی. همچنین، شما مانند یک خلبان واقعی هواپیما یا هلیکوپتر احساس می کند، هر دو نظامی و غیر نظامی، باز تا جهان جدید و بازی بازی های فلش - رایگان را در سایت ما معرفی شده اند.

حتی کوچکترین مخاطبان در اینجا می توانید پیدا رایگان بازی جذاب و آموزنده، بازی آنلاین و بدون دانلود آنها را به کامپیوتر خود. بازی های فلش رایگان در قالب پازل نور، آموزش های اصلی برای کمک به شما در یادگیری اعداد و الفبا معرفی شده اند. علاوه بر این، بچه ها می توانند دست خود را در مراقبت از دیگر بچه ها در انتخاب لباس برای حیوانات خانگی و دیگر خرده امتحان کنید. بنابراین کودکان می توانید بازی آنلاین پازل رایگان است که به طور خاص برای سن خود را طراحی و سطوح مختلف از دشواری. پس از عبور از اولین، وظایف ساده ترین آنها می توانند به سخت تر حرکت می کند، انتخاب کنید و یا بازی های دیگر رایگان به صورت رایگان، که تهیه کردن به مخاطبان بیشتر در بزرگسالان است.

این سایت دارای بازی های فلش رایگان، رایگان برای زنان جوان ارائه شده است. این لباس و انواع شبیه سازی های واقعی زندگی که در آن دختران می توانند خود را صاحبان هتل ها، سالن های زیبایی و پزشکان، پرستاران تصور کنید. رایگان - علاوه بر این، شخص جوان قادر به ایجاد یک مزرعه زیبا و باغ ها که آنها را اجرا خواهد کرد و بازی آنلاین خواهد بود.

فلش بازی های رایگان برای پسران - این بورس های اصلی، و رنگ های روشن، و انواع شبیه سازی، و آن را - بازی کاملا رایگان، بازی این بازی های آنلاین - لذت! پسران می تواند ورزشی بازی برای رایگان با شرکت در مسابقات قهرمانی در فوتبال و هاکی، تنیس و پینگ پنگ بازی می کنند. قادر خواهد بود تا از طریق گاههای و جهان است که اسرار و خطرات پنهان مطرح سرگردان، برای شرکت در برنامه شدید و همه چیز را به انجام این کار خواهد رایگان بازی خود ارائه می کنند. بازی به صورت رایگان آنها می توانند خود را با دوستان، فقط بازی دو را انتخاب کنید.

بنابراین، جلوگیری از از دست دادن زمان خود را، هر بازی را انتخاب کنید، بازی های فلش به صورت رایگان در وب سایت ما و شروع به توسعه کسب و کار و یا امپراتوری خود را دارند. تبدیل به یک سرآشپز شیرینی مشهور و یا طبخ، بررسی دستور العمل های مختلف است که توصیف بازی های پخت و پز (به صورت رایگان). بازی به صورت رایگان - آسان! یک دسته بندی را انتخاب کنید و شما یک لیست کامل از بازی های آنلاین موجود دریافت کنید. اضافه کردن به بوک مارک های بازی های مورد علاقه رایگان به صورت رایگان بازی و پیدا کردن بازی ها آسان تر است.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


بازی آنلاین: Z-WAR (جنگ Z)
نام های جایگزین: Z-WAR (جنگ Z)

بازی آنلاین Z-WAR - روشن، رایگان بازی چند نفره فلش است که دارای داستان بسیار هیجان انگیز است که در آن مردم با زامبی تشنه به خون. کمی از سابقه آن را با همه شرکت صهیون تکنولوژی CORP. است که در تولید دارو و که در اواسط 2000s مشغول شروع به همکاری با وزارت دفاع انگلستان، و در پایان از بخش 2000 از داروهای تجربی به طور تصادفی به دست سازمان مذهبی می افتد. و به زودی شیوع ویروس ناشناخته را پوشش می دهد UK، و سپس به سایر نقاط جهان است. انسان در آستانه انقراض بود چرا که افراد آلوده به این ویروس خطرناک تبدیل به زامبی های تشنه به خون. با هم در گروه های کوچک آلوده نیست و مقاومت در برابر زامبی. در برخی دیگر از کمی یک هدف - برای زنده ماندن. در حال حاضر بسیاری از بازی آنلاین جنگ-Z: قبل از اینکه خود را در جهان از زامبی های تشنه به خون، شما را مجبور به شروع بازی حتی قبل از فاجعه است. عضویت در بازی Z-WAR خواهد شما فرصت به را انتخاب کنید یک حرفه برای خودروهای معمولی، دکتر یا پلیس افسر، معلم، یا یک دانشمند ارائه، اما شما همچنین نیاز به دیگر جناح، به که شما پس از حادثه تعلق دارد را انتخاب کنید، این است که، شما دارند برای خودشان تصمیم بگیرند. که خواهد شد، زامبی و یا یک فرد عادی است. اجازه دهید ما را در جزئیات بیشتری در نظر گرفتن هر یک از جناح در Z-WAR بازی آنلاین، بنابراین: زامبی - نهادی که به طلب گوشت و خون، کشتن هدف آنان، که بعد از خوردن شکار خود را. در حال پخش در طرف زامبی ها، شما باید برای صیقلی کردن این مراکز، برای شکستن را به خانه فایل های پاک، در جستجو از گوشت یا ترتیب ماهیگیری در خیابان. ادای کسی را در اوردن می تواند به تنهایی و یا در گروه های خود را با رفقا زامبی. درست است، گرفتار قربانی خواهد شد که برای به اشتراک گذاشتن در مورد شکار دسته جمعی. در آنلاین جنگ-Z، زامبی شخصیت به خوبی می تواند، پمپ بهبود توانایی های خود را، و حیوان خانگی خود را پیشرفته تر است. درباره مردم - که کرده اند مدیریت تا در دنیا آلوده زنده بماند، به دفاع از خود و خود را در جیب شهرک سازی از حمله زامبی تشنه به خون و خاک آنها را اشغال ضرب و شتم و تهدید کننده حیات حملات در زیستگاه های خود را متعهد، برای نابودی حداکثر از این موجودات. بازی این بازی Z-WAR آنلاین، شما باید امکان انتخاب زیادی از سلاح برای جنگ علیه زامبی ها، اعم از چاقو، تفنگ و اره پایان با اسلحه و ماشین آلات است. نیز وجود دارد یک انتخاب کاملا خوبی از تجهیزات، که خوب است، بازی در Z-WAR. ما همچنین باید به ذکر است که بازی Z-WAR در شخصیت است، انرژی است که در عملیات های مختلف از شخصیت خود را به سر برد، بنابراین شما باید بسیار با احتیاط با آن، و نه به استفاده از آن را در بیهوده است. اگر شما آماده برای بازی آنلاین، Z-WAR Z-WAR ثبت نام و شروع به شاهکارهای خود را در این دنیای خطرناک!

شرح مفصلی از نشان می دهد بازی / ثبت نام
فیلم ها و تصاویر برای بازی Z-WAR (جنگ Z)

بازی مشابه