بازی سوپر تانک آنلاین. بازی به صورت رایگان

رایگان بازی های آنلاین

در آسمان بالا مخزن شما، رشته تمام هواپیما، آنها با شلیک به شما و رها کردن بمب های حمله. شما باید برای غلبه بر آنها و برنده شوید.

© رایگان بازی آنلاین سوپر تانک

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


چوب الف

سوپر تانک بازی آنلاین


سوپر تانک بازی آنلاین توضیحات بازی سوپر تانک آنلاین. چگونه بازی بازی آنلاین در آسمان بالا مخزن شما، رشته تمام هواپیما، آنها با شلیک به شما و رها کردن بمب های حمله. شما باید برای غلبه بر آنها و برنده شوید. بنابراین، ممکن است به توضیح است که ایده اولیه از این استراتژی هیجان انگیز است. بازی "سوپر تانک" که جذاب است که شما را در جهان از تانک ها و خودروهای نظامی شیرجه رفتن، فراموشی در مورد زمان آزاد و حتی فکر کردن در مورد این واقعیت است که می توان آن را انجام هیچ راه دیگری به جز بازی.
بازی "سوپر تانک" قرار می دهد در مقابل شما وظیفه استراتژیک - برای از بین بردن هواپیمای دشمن و تانک ها، و یا آنها را نابود می کنید. شما باید بمب ها و هواپیما از حمله تانک های دشمن، که همیشه همراه شما فرار. گاهی اوقات این هواپیما در پرواز است را با یک ضربدر و شما می اندازد یک جایزه کم است. گرفتن یا نه - انتخاب خود را، به دلیل آن می تواند شما را از بین ببرد، و سپس ماموریت تمام شده است.
با وجود این واقعیت است که بازی "سوپر تانک" هم در ابتدا دلهره آور به نظر می رسد، آن است که آسان برای عبور نیست، و از همه مهمتر به شکست در کار نیست. به تدریج، آسمان با بیشتر و بیشتر هواپیماهای دشمن، که باید توسط در حال اجرا به آنها را تا آنجا که ممکن است از هزینه ها، بدست آوردن پاداش نابود پر شده است.
امتیاز به این بازی: بازی: 351
سوپر تانک ( رای7, متوسط ​​رتبه: 4/5)
0%

این بازی های فلش