بازی بازی تخته نرد آنلاین. بازی به صورت رایگان

رایگان بازی های آنلاین

بسیاری از بازی های هیئت مدیره در طول زمان اقتباس شده است و در حال حاضر در فرم الکترونیکی، آن است که جای تعجب نیست چرا که بسیاری از ما می خواهند به مبارزه با ما رقیب در یک بازی مورد علاقه.

© رایگان بازی آنلاین بازی تخته نرد

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


چوب الف

بازی تخته نرد بازی آنلاین


بازی تخته نرد بازی آنلاین توضیحات بازی بازی تخته نرد آنلاین. چگونه بازی بازی آنلاین بسیاری از بازی های هیئت مدیره در طول زمان اقتباس شده است و در حال حاضر در فرم الکترونیکی، آن است که جای تعجب نیست چرا که بسیاری از ما می خواهند به مبارزه با ما رقیب در یک بازی مورد علاقه.
بدون استثنا برای تخته نرد، ساخته شده است در حال حاضر فرصت به عنوان یک رقیب برای گرفتن یک کامپیوتر در بازی های مورد علاقه خود را به شما داشته باشد. بازی تخته نرد، به عنوان مورد با هدف مشترک بازی تخته نرد کاهش می یابد برای تبدیل همه مردان را به خانه خود، و سپس گرفتن عکس از آنها را از هیئت مدیره است، برنده کسی است که قادر خواهد بود به رسیدن به حریف و حذف تمام چکرز خود را به هیئت مدیره. همانطور که در تجسم معمولی، بازی تخته نرد به طور انحصاری برای دو، در هیئت مدیره اصلی بیست و چهار مثلث باریک و یا به عبارت دیگر اقلام است. به یاد بیاورید که با توجه به پخش اقلام خواهد شماره های مختلف، به طوری که برای بازیکنان برای انتخاب چکرز سفید پاراگرافها به جهت عقربه های ساعت شماره، سیاه و سفید همان آغاز خواهد شد تعداد در جهت مخالف.
این بازی تخته نرد می کند شما گزینه برای صرفنظر کردن از درس و یا نیست که شما گزینه های معابر نادر در هر یک از موارد، که تا حدی آن را پیچیده تر و به واقعیت های زندگی نزدیک تر را نمی دهد.
امتیاز به این بازی: بازی: 20122
بازی تخته نرد ( رای166, متوسط ​​رتبه: 3.8/5)
0%

این بازی های فلش