بازی تخته نرد آنلاین. بازی به صورت رایگان

رایگان بازی های آنلاین

جای تعجب نیست، بسیاری از بازی روی صفحه شما می توانید به راحتی بازی، با استفاده از کامپیوتر، آن را در این بازی است بسیاری از ما لذت بردن از بازی در حال حاضر تعداد کافی از سال.

© رایگان بازی آنلاین تخته نرد

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


چوب الف

تخته نرد بازی آنلاین


تخته نرد بازی آنلاین توضیحات بازی تخته نرد آنلاین. چگونه بازی بازی آنلاین جای تعجب نیست، بسیاری از بازی روی صفحه شما می توانید به راحتی بازی، با استفاده از کامپیوتر، آن را در این بازی است بسیاری از ما لذت بردن از بازی در حال حاضر تعداد کافی از سال.
بدون استثنا برای تخته نرد کوتاه ساخته شده است. هدف اصلی این بازی تخته نرد، همانطور که در مورد با نسخه معمولی از بازی تخته نرد است به ترجمه تمام قطعات در خانه خود، و از بین بردن آنها را از برنده هیئت مدیره، که پیش افتادن از حریف و برای روشن شدن تمام چکرز خود را خاموش هیئت مدیره سریع تر از او. همانطور که در نسخه معمولی از این بازی، تخته نرد به طور انحصاری برای دو، در هیئت مدیره اصلی، بیست و چهار مثلث های باریک و یا به عبارت دیگر این اقلام وجود دارد. به یاد بیاورید که با توجه به پخش اقلام خواهد شماره های مختلف، به طوری که برای بازیکنان برای انتخاب چکرز سفید پاراگرافها به جهت عقربه های ساعت شماره، سیاه و سفید همان شروع خواهد شد شماره ها در جهت معکوس.
یک ویژگی متمایز بازی تخته نرد انتخاب سطوح مختلف از دشواری است، این به شما اجازه با سطح آسان شروع و حرکت تدریجی. کنترل در بازی بسیار ساده است، شما نیاز به استفاده از تنها ماوس.
امتیاز به این بازی: بازی: 20330
تخته نرد ( رای109, متوسط ​​رتبه: 3.61/5)
0%

این بازی های فلش